Zgniatarki do butelek

Napoje w butelkach typu pet lub aluminiowych puszkach są dziś standardowym produktem wykorzystywanym nie tylko w wielu domach, ale też obowiązkowym na imprezach, w lokalach gastronomicznych i wielu innych miejscach. Wszędzie tam, gdzie zagospodarowania wymagają duże ilości puszek i butelek z tworzyw sztucznych doskonałym, bardzo przydatnym wyposażeniem okaże się zgniatarka. Oferowane w naszym sklepie produkty pozwolą Ci zarówno na przetworzenie aluminiowej puszki, jak i plastikowego pojemnika po napoju, a mniejsza objętość to również mniej śmieci i wolniej zapełniający się śmietnik. Jeśli prowadzisz bar lub w Twoim domu pije się sporo gotowych napojów to zgniatarka do puszek to produkt właśnie dla Ciebie.

Urządzenia oferowane w naszym sklepie to proste rozwiązania, które nie sprawią Ci żadnego problemu nawet przy pierwszym użyciu. Nie potrzebujesz specjalnej instrukcji, wiedzy czy doświadczenia. Wystarczy umieścić puszkę lub butelkę i nie będziesz już więcej magazynować na śmietniku powietrza. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu Twoje pojemniki nie będą napełniać się tak szybko, a Ty nie będziesz już ciąć plastiku na kawałki, żeby zaoszczędzić trochę miejsca. Zgniatarka do butelek doskonale zda egzamin latem na działce czy w ogrodzie, kiedy częściej spotykasz się ze znajomymi, a ilość wypijanych napojów wzrasta wielokrotnie. Wywóz śmieci nie będzie już konieczny kilka razy w tygodniu, bo kilkadziesiąt pojemników zmieścisz w małym woreczku.

Nasze zgniatarki do butelek to urządzenia bardzo praktyczne i wytrzymujące długi czas pracy. Z powodzeniem wykorzystasz je też w sklepie, lokalu gastronomicznym, pubie czy ruchomym stoisku wakacyjnym, w którym obsługujesz wielu spragnionych klientów. Pusta butelka zmniejszy swoją objętość aż o 80% i o tyle też zmniejszy się objętość Twoich śmieci. Do wyboru masz zarówno proste modele z dźwignią, które możesz zamontować na ścianie, jak i kolorowe zgniatarki stojące przeznaczone do większych butelek po napojach. Wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb, a otrzymasz gwarancję trwałości i niezawodności oraz wyjątkowego komfortu.