Salon z designerskimi meblami bowArte Wrocław

Salon z designerskimi meblami bowArte Wrocław
Apoloniusza Kategoria
Apoloniusza Opis

Zlokalizowane w pobliżu wrocławskiej starówki Studio Mebli bowArte specjalizuje się w aranżacji wnętrz. Jako zespół doświadczonych projektantów zapewnia fachową pomoc w wyborze mebli i dodatków. Współpracuje zarówno z klientami prywatnymi, jak i z przedsiębiorcami czy z architektami. Zapewnia indywidualne podejście do każdego projektu i jego staranną realizację.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.1

Wypożycza nie tylko próbniki tkanin, ale także meble i elementy wyposażenia wnętrz w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Oferuje duży wybór mebli polskich producentów. Asortyment obejmuje produkty w stylu vintage, nowoczesnym, duńskim i w wielu innych. Dostępne są meble loftowe, thonetowskie i designerskie.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.2

Do dyspozycji klientów pozostają sofy, narożniki, fotele, łóżka i krzesła. Na ofertę składają się ponadto komody, regały, biurka i stoliki. Jej uzupełnieniem są lampy stołowe, podłogowe, wiszące, dywany i wyroby z ceramiki. W stacjonarnym salonie bowArte można zapoznać się z bogatą ekspozycją i omówić warunki współpracy.

Studio Mebli bowArte

Apoloniusza Strona WWW
Apoloniusza Telefon
505036535
Apoloniusza Miejsce
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Apoloniusza NIP
5531630558
Apoloniusza Regon
383084129
  • Salon z designerskimi meblami bowArte Wrocław
  • Salon z designerskimi meblami bowArte Wrocław