Naprawa telefonów w serwisie ForceGSM Wrocław

Naprawa telefonów w serwisie ForceGSM Wrocław
Apoloniusza Kategoria
Apoloniusza Opis

Serwis telefonów komórkowych i laptopów ForceGSM jest dynamicznie rozwijającą się marką, która dzięki profesjonalnej kadrze serwisantów i pracowników technicznych, zyskuje w Polsce coraz większe uznanie. Firma istnieje od 2009 roku, a swój pierwszy oddział otworzyła we Wrocławiu, zajmując się sprzedażą elektroniki oraz jej naprawą.

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław fot.1

Z czasem, dzięki wprowadzaniu coraz szerszego zakresu usług, rozwijała się i zaczęła otwierać kolejne punkty serwisowe w Polsce. Aktualnie domeną jej działań jest naprawa urządzeń mobilnych wszelkich marek, w tym smartfonów, tabletów, czytników e-book, smartwatchy, systemów nawigacji, laptopów i oczywiście komputerów stacjonarnych.

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław fot.2

Siedziby serwisowe, poza Wrocławiem, znajdują się też w Oławie, Kaliszu i Legnicy, a ForceGsm posiada też 16 specjalistycznych sklepów z elektroniką i zapleczem serwisowym. Wykwalifikowana kadra firmy oferuje najwyższe standardy napraw, drobiazgowe i indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz możliwość zamówienia serwisu z dojazdem do domu klienta.

Serwis Telefonów ForceGSM

Apoloniusza Strona WWW
Apoloniusza Telefon
783675000
Apoloniusza Miejsce
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
Apoloniusza NIP
8842510527
Apoloniusza Regon
021020124
  • Naprawa telefonów w serwisie ForceGSM Wrocław
  • Naprawa telefonów w serwisie ForceGSM Wrocław