www.cookandlove.pl

Ostatnio dodana firma do naszego katalogu: Cookandlove.pl Anna Werelich ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław Tel: 733 999 777

Ogłoszenie: Pozycjonowanie stron

Data zamieszczenia: Marzec 31, 2011 12:57 pm
Osoba kontaktowa: Werel Consulting
Cena: 500
Lokalizacja: Wrocław
Telefon: 601 774 553
Tagi: ,

Pozycjonowanie stron
Treść ogłoszenia:

Pozycjonowanie firmowych stron w wyszukiwarce Google.
Zwiększymy liczbę wizyt Twojej strony www, przyprowadzimy nowych klientów.
Efektywne pozycjonowanie stron z naciskiem na konwersję.

Pozycjonowanie strony, a backlinki

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to wielu pozycjonerów dba tylko o tzw. optymalizację, czyli pozycjonowanie wewnętrzne strony. Jednak najważniejsze jest pozycjonowanie zewnętrzne, czyli (nieco tylko upraszczając) zdobywanie linków. Pozycjonowanie jest bowiem procesem, w którym każdy link prowadzący do naszej strony jest niejako głosem oddanym przez kogoś innego na nas.

Głosy te w postaci linków z zewnętrznych stron sa kluczowym komponentem w tym, jak wyszukiwarki oceniają przydatność naszej strony dla przeciętnego internauty. Dobre pozycjonowanie to pozycjonowanie, które bierze pod uwagę ten fakt i zdobywa linki zewnętrzne (tzw. backlinki).

Jak najlepiej zdobywać backlinki? Ważne jest, aby pozycjonowanie wyglądało na naturalne – nie nalezy więc dodawać naszej strony do tysięcy katalogów w krótkim czasie. Najlepiej będzie jesli pozycjonowanie będzie dla nas procesem długim, ale systematycznym. Dbajmy o to, aby pozyskiwać linki z tzw. social media, czyli z Google Plus, z Facebooka i z innych tego typu źródeł. Nawet jeśli będą to często linki nofollow ( czyli nie liczące się jeśli chodzi o pozycjonowanie ), to nada to naszej stronie pozory naturalności i naturalnej struktury linków prowadzących do niej.

Krótko pisząc: pozycjonowanie wrocław KONIECZNIE zacznijmy od odpowiednich backlinków, bo jest to najbardziej efektywna metoda na wzrosty w wyszukiwarkach.

 

Werel Consulting
ul. Gubińska 8/64
54-434 Wrocław
Infolinia handlowa: 601 774 553

Podziel się z przyjaciółmi: Twitter | Facebook | Email

Poinformuj o spamie

Kontakt z ogłoszeniodawcą
Leave a Comment